strona dla dzieci lubiących sporty zimowe i nie tylko ...

O WŁAŚCICIELU I PROWADZĄCYCH SZKOLENIA I OBOZY/Kontakt

Nauczyciel RokuPIOTR BRZOZOWSKI – absolwent AWF Warszawa, rehabilitant i pedagog – od 30 lat nauczyciel WF na wszystkich poziomach edukacji (klasy I-III, 4-6,gimnazjum, liceum, uczelnia), wychowawca, instruktor i ratownik WOPR ,sternik morski i sternik motorowodny morski, operator morski RYA. Instruktor narciarstwa zjazdowego z certyfikatem  warszawskiej Polskiej Akademii Sportu  (poziom 3) – duże doświadczenie w nauczaniu i doskonaleniu umiejętności sportowych  dzieci a także dorosłych. Z zamiłowaniem i pasją oddaje się edukacji zwłaszcza najmłodszych narciarzy- wprowadzając nowatorskie metody prowadzenia zajęć halowych przygotowujących na „sucho” do jazdy na nartach(rolki jednośladowe) i korzystania z infrastruktury resortów narciarskich. Naturalną kontynuacją treningów rolkarskich są obozy zimowe dla małych narciarzy , którzy drugiego dnia jadą samodzielnie w dół stoku i samodzielnie jadą wyciągami , trzeciego jeżdżą na tyczkach slalomowych , a piątego i szóstego dnia mają pierwsze w życiu zawody slalomowe. Jako uzupełnienie formy sportowej najmłodszych, prowadzi podstawy gier zespołowych i naukę pływania dla dzieci 6-10 lat ,  latem obozy  żeglarskie w klasie „Optimist” na polskich jeziorach z najmłodszymi sternikami. Ten opracowany autorsko kompleks szkoleń daje dzieciom z klas 1-3 SP niezwykłe umiejętności w sportach ekstremalnych , które rozwijać będą się przez całe życie. Hobby to narty i żeglarstwo z rodziną i ciągłe wzbogacanie wiedzy i jej przekazywanie dzieciom.

JULIA I JAKUB BRZOZOWSCY stanowią o wartości kadry instruktorsko – wychowawczej obozów szkoleniowych Snowkids , tak narciarskich jak i żeglarskich . Od najmłodszych lat oboje poznawali tajniki jazdy na nartach w każdych warunkach terenowych i pogodowych polskich i alpejskich stoków. W dalszym ciągu nieustannie doskonalą swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa w sporcie i trudnych warunkach pogodowych. Żeglarstwo tak jak narty towarzyszy im przez całe młode życie. Praktykę wychowawczą , trudną i odpowiedzialną w kontakcie z najmłodszymi zdobywali na różnorodnych obozach jako młoda kadra. Teraz mając odpowiednie uprawnienia MEN , będąc studentami wyższych uczelni poświęcają swój wolny czas na przekazywanie w nowoczesny a i sprawdzony sposób swojej wiedzy bezpiecznymi i przyjaznymi dzieciom metodami, będąc ich przyjaciółmi i najbliższymi osobami na czas obozów i nie tylko…..

 

email: piotr@snowkids.pl
tel. kom.: 603 099 883

 

Copyright©Snowkids Piotr Brzozowski 2008-2021 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiał ten jest ograniczony i chroniony prawami autorskimi oraz innymi prawami, które posiada autor tego opracowania: Piotr Brzozowski .Materiał nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany bez pisemnej zgody autora.