strona dla dzieci lubiących sporty zimowe i nie tylko ...

Narciarstwo alpejskie

Zapraszam dzieci do nauki i doskonalenia jednego z piękniejszych moim zdaniem sportów. Narciarstwo zjazdowe raz poznane , spróbowane , posmakowane w mniejszym lub większym gronie przyjaciół zostawia wrażenia które wracają w głowie w ciągu roku i powodują że chcemy wrócić na ośnieżony stok jak najprędzej. Pomagają nam w tym inne sporty uprawiane w ciągu roku a zawierające te same „zręczności” co jazda na nartach – rolki jednośladowe , deskorolka, hulajnoga , wodniacki skim, windsurfing czy wake. Stąd łatwiej opanować nam techniki narciarstwa alpejskiego, przygotować się do sezonu dzieciom (rolki w Snowkids)a po wpięciu nart , bezpieczniej i łatwiej czerpać przyjemność z jazdy w dół stoku.

Obozy Snowkids w Gliczarowie Górnym/osada Stołowe gwarantują wypoczynek dzieciom w bardzo dobrych warunkach lokalowych , a kameralność okolicy i położenie ok 1000 metrów n.p.m. ciszę, brak ruchu kołowego i czyste – pozbawione smogu powietrze.

Małe grupy dziecięce z dobrą opieką instruktorsko – wychowawczą z mojej strony , prowadzone zajęcia na wybranym dobrze stoku dają pewność że dziecko będzie chciało wracać na narty w przyszłości a wspomnienia pozostaną przez cały rok i najczęściej na całe życie . A oto przecież chodzi….

Piotr Brzozowski