strona dla dzieci lubiących sporty zimowe i nie tylko ...

Pływanie

WAŻNE –  ZAPISY NA SEZON 2022/2023  – BRAK MIEJSC – ZAPISY TYLKO NA LISTE REZERWOWĄ ! 

SEZON  2022/23    5 GRUP PŁYWACKICH DLA DZIECI 6-9- 10-13 LAT . KAŻDA GRUPA LICZY MAKSYMALNIE 10-12 DZIECI (intensywna nauka i doskonalenie).


MIEJSCE  : PŁYWALNIA GOS Raszyn –   JEŹDZIMY BUSEM „SNOWKIDS” LUB DOWÓZ WŁASNY  

 

Zapraszam dzieci do podjęcia nauki stylów pływackich oraz dla mających podstawowe umiejętności do doskonalenia technik crawla , stylu grzbietowego i klasycznego.

Ćwiczenia w wodzie oswajające ze środowiskiem , uczące podstawowej i wzorcowej pracy rąk i nóg oprócz kluczowych wartości sportowych znakomicie rozwijają harmonijna budowę całego ciała, wspierają wydolność oddechową , są antidotum na wady postawy lub je leczą.

W czasie ćwiczeń zwracam szczególna uwagę na poprawność i stylowość wykonywania zadań. Dzieci szybko uczą się odpowiedzialności, samodzielności i samodyscypliny. Umiejętności pływackie DAJĄ KOMFORTOWĄ MOZLIWOŚĆ UCZESTNICZENIA W OBOZACH ŻEGLARSKICH W KLASIE ŻEGLARSKIEJ” OPTIMIST” I „470” i przygotowania do patentu Żeglarza Jachtowego , na J.Koronowskim /Bory Tucholskie.    Szkolenie pływackie jest  wzbogacone o zachowania w trudnych i nagłych sytuacjach ( wpadniecie do wody z pomostu , brzegu czy jachtu) elementy ratownictwa , użycie sprzętu rat. , sposoby powiadamiania dorosłych i udzielanie pomocy.

Szkolenia obywają się codziennie , od poniedziałku do piatku w godzinach popołudniowych.  Grupy są zróżnicowane po wzgledem zaawansowania umiejetnosci !

Dzieci uczą się na pływalni GOSiR Raszyn na torach o gł. 90 cm z podwyższoną temperaturą wody 29-30 stopni , oraz na pływalni długiej 25 m(zaawansowane)

Wierzę w waszą odwagę i zdolności – powodzenia – Piotr Brzozowski